Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Ukradł pluszaki z automatu. Chciał nimi obdarować swoją dziewczynę

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
KROSNO. Krośnieńscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który ukradł maskotki z automatu do sprzedaży zabawek. Skradzionymi pluszakami chciał obdarować swoją nową dziewczynę.

W niedzielę około godz. 2.30, policjanci zostali zaalarmowani o osobach chodzących po dachach placówek usługowych dworca autobusowego w Krośnie. Po dotarciu na miejsce, przy jednym z punktów gastronomicznych, policjanci ujawnili uszkodzony automat z zabawkami.

Po chwili funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu, rzucił się do ucieczki. Uciekający odrzucił od siebie pluszowe maskotki, które jak się okazało, chwilę wcześniej zostały skradzione.

Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali 20-letniego krośnianina. Młody mężczyzna tłumaczył, że skradzionymi pluszakami chciał obdarować swoją nową dziewczynę. 20-latek trafił do policyjnego aresztu, a o jego przyszłości zadecyduje sąd.
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwają prace budowlane na obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Prace na ww. odcinku rozpoczęły się 13 maja 2019 roku.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 coraz bliżej realizacji

PODKARPACIE. Zakończenie robót planowane jest w II kwartale 2022 r.

Podkarpacie

Zanieczyszczenie wody przepływającej przez zaporę w Sieniawie

PODKARPACIE. Wody Polskie informują, że sytuacja jest już opanowana.

Podkarpacie

Raport z budowy obwodnicy Sanoka. Zakończenie planują na koniec bieżącego roku [FOTO]

SANOK. Zaawansowanie wszystkich prac wynosi ok. 86%, w tym robót drogowych 76,5%, mostowych 87%, a branżowych 70%.

Podkarpacie

Mieleckie Black Hawki z nowym uzbrojeniem. Mowa m.in. o pociskach powietrze-ziemia [FOTO]

MIELEC. PZL Mielec zaprezentował system uzbrojenia śmigłowca Black Hawk podwieszanego na jednostanowiskowym skrzydełku.

Podkarpacie

22 mln dla szpitali w województwie podkarpackim

PODKARPACIE. Obecnie nastąpi wzrost wyceny świadczeń: o 4% dla szpitali I stopnia oraz o 3% dla szpitali II stopnia.

Podkarpacie

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

PODKARPACIE. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Reklama