Uruchomiono pierwszy na Podkarpaciu Punkt Szczepień Powszechnych
Dodano: 20.04.2021 r.
fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
RZESZÓW. W Jarosławiu ruszył pierwszy na Podkarpaciu pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt będzie w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.
19 kwietnia 2021 r. w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu, przy ul. Jana Pawła II 30 uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych. To pierwsza tego typu placówka na Podkarpaciu. Punkt prowadzony jest przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.
Pacjenci będą obsługiwani przez 3 zespoły szczepiące, na miejscu będzie pracowało także 3 rejestratorów. Wsparcie logistyczne zapewnią żołnierze WOT.
Szczepienia będą wykonywane od poniedziałku do niedzieli od godz. 8.00 do 18.00 i będą realizowane zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień.
W sobotę, 17 kwietnia ruszyła rejestracja telefoniczna na szczepienia w jarosławskim punkcie. Pacjenci mogą się rejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w sobotę,niedzielę i święta w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów: 722 040 270, 785 007 361, 722 020 770.
Punkt Szczepień Powszechnych w Jarosławiu jest w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.
PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na ostatnim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło u nas 15 nowych przypadków.
PODKARPACIE. „Mamy 559 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – poinformowało w porannym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. To najniższa dzienna liczba nowych przypadków od 8 miesięcy.
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Województwo podkarpackie znalazło się na przedostatnim miejscu pod względem liczby nowych przypadków.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz