Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Utrudniania na DW 985 w Mielcu. Przewróciła się cysterna z niebezpieczną substancją

Dodano:

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
PODKARPACIE. Zablokowana jest droga wojewódzka nr 985 w Mielcu. Przewróciła się tam cysterna przewożąca niebezpieczną substancję. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Przed godz. 13:00 mielecka policja otrzymała informację o przewróceniu się cysterny przewożącej substancję niebezpieczną, o nazwie styren. Do zdarzenia doszło na rondzie przy ulicy Wolności w Mielcu. Na miejscu pracują policjanci i strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Jak ustalono nikt nie odniósł obrażeń.

Droga wojewódzka nr 985, na wysokości ronda przy ulicy Wolności, jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy - z Dębicy do Mielca ul. Wojsławską oraz z Kolbuszowej do Mielca przez Niwiska. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

 
Źródło: KPP Mielec
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Podkarpacie

Na Podkarpackim odcinku A4 powstanie system łączności alarmowej SOS

PODKARPACIE., Przetarg dotyczy odcinka od granicy z woj. małopolskim do przejścia granicznego PL/UA.

Podkarpacie

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy za nadmierną prędkość

BRZOZÓW. Najwyższy pomiar jaki odnotowali policjanci to 117 km/h.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 871.

Podkarpacie

Uciekł z miejsca wypadku i schował się w stercie siana. Znalazł go policyjny pies

PODKARPACIE. Zarówno poszkodowany jak i niedoszły uciekinier byli pijany.

Reklama