Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Uwaga! Ślisko na drogach i chodnikach

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla całego Podkarpacia.

Obfite opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu będą powodowały oblodzenie jezdni i chodników. Alert obowiązuje w godz. 12:00 – 17:00 we wszystkich powiatach.

Temperatura powietrza spadnie do około -3 stopni Celsjusza, w rejonach podgórskich do – 5 stopni. Przy gruncie termometry pokażą około – 4 stopni Celsjusza, a w rejonach podgórskich – 6 stopni.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 55-letnia kobieta

PODKARACIE. Na DW855 doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. W wypadku zginęła kierująca jednośladem, 55-letnia mieszkanka gminy Zaklików. Droga wojewódzka nr 855 jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. GDDKiA Odział w Rzeszowie rozstrzygnęła przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicy Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Jeśli nie wpłyną odwołania, wkrótce możliwe będzie podpisanie umowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 560 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [15.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 567 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragedia na stawie w Zgodzie. Pod nastolatkami załamał się lód. Jeden nie żyje

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w weekend na stawie w Zgodzie koło Jarosławia. Pod trzema nastolatkami załamał się lód. Dwóm udało się uratować, trzeci – pomimo reanimacji – zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 970 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [10.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 976 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 189 w Rzeszowie.

Reklama