Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

W 5-latkę uderzył autobus. Dziewczynka jechała na hulajnodze

Dodano:

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PODKARPACIE. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Wacławicach gm. Orły. W zdarzeniu ucierpiała 5-letnia piesza. Dziewczynka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 16 w Wacławicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, do potracenia 5-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego, doszło na drodze publicznej, kiedy dziewczynka jechała na hulajnodze.

Najprawdopodobniej 5-latka nagle skręciła, wjeżdżając przed jadący w tym samym kierunku autobus komunikacji publicznej PKS Przemyśl, którego kierowca rozpoczął manewr wyprzedzania.

W wyniku zderzenia 5-latka został przewieziona do szpitala. Kierowca autobusu, 56-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, był trzeźwy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, wykonano oględziny miejsca wypadku, pojazdu oraz hulajnogi. Ustalono świadków. Obecnie trwają czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Od 26 kwietnia zmiany w obostrzeniach. Na Podkarpaciu otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne

PODKARPACIE. Oprócz tego dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej przejdą na nauczanie hybrydowe. 

Podkarpacie

W Domaradzu zderzyły się dwa tiry. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Przez ponad 2 godz. zablokowana była krajowa „dziewiętnastka” w Domaradzu. Doszło tam do zderzenia dwóch tirów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 400 nowych zakażeń, 52 zgony [21.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Uruchomiono pierwszy na Podkarpaciu Punkt Szczepień Powszechnych

RZESZÓW. W Jarosławiu ruszył pierwszy na Podkarpaciu pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt będzie w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 266 nowych zakażeń, 37 zgonów [20.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe dane z województwa podkarpackiego [19.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Rusza rozbudowa DW 894 na odcinku Hoczew - Polańczyk

PODKARPACIE. Prawie 69 mln zł będzie kosztować kolejna inwestycja drogowa w województwie podkarpackim. Chodzi o 11 km odcinek DW 894 w Bieszczadach. 

Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w Nienadówce. Przewróciła się ciężarówka

PODKARPACIE. Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na S19 w Nienadówce. Pas w kierunku Lublina blokuje przewrócona ciężarówka. Wprowadzono ruch wahadłowy.  

Reklama