Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PRZEMYŚL. Trzy osoby zostały poszkodowane w czasie festynu w Ostrowie koło Przemyśla. Silny wiatr i burza, jakie przeszły nad tą miejscowością, spowodowały zawalenie się sceny. Na miejscu pracowali policjanci.

Wczoraj po godz.14, w miejscowości Ostrów w gminie Przemyśl, na stadionie sportowym odbywał się festyn. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów, a po całym terenie zostały porozrzucane krzesła, ławki, parasole.

Trzy osoby z niegroźnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala tj. 32-letni mieszkaniec Przemyśla, 28-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i 5-letni chłopiec. Po badaniach, jeszcze tego samego dnia, wszyscy opuścili placówkę medyczną.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, rozpytano świadków. Obecnie przemyscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Powołano instytucje mające dbać o bezpieczeństwo na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podkarpacki kurator oświaty oraz szefowie służb mundurowych podpisali wczoraj porozumienie powołujące Podkarpacką Unię Bezpieczeństwa i Podkarpacką Radę Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim.

Podkarpacie

Kolejny odcinek trasy Via Carpatia oddany do ruchu

PODKARPACIE. Od dzisiaj kierowcy będą mogli korzystać z kolejnego odcinka trasy Via Carpatia.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Rakszawie kierujący nissanem najechał na leżącego na jezdni pieszego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W Jedliczu kierujący renaultem uderzył w betonowy przepust, poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [11.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 69 osób wyzdrowiało. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [8.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 72 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost zakażeń na Podkarpaciu [7.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 130 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [6.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 89 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama