Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PRZEMYŚL. Trzy osoby zostały poszkodowane w czasie festynu w Ostrowie koło Przemyśla. Silny wiatr i burza, jakie przeszły nad tą miejscowością, spowodowały zawalenie się sceny. Na miejscu pracowali policjanci.

Wczoraj po godz.14, w miejscowości Ostrów w gminie Przemyśl, na stadionie sportowym odbywał się festyn. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów, a po całym terenie zostały porozrzucane krzesła, ławki, parasole.

Trzy osoby z niegroźnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala tj. 32-letni mieszkaniec Przemyśla, 28-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i 5-letni chłopiec. Po badaniach, jeszcze tego samego dnia, wszyscy opuścili placówkę medyczną.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, rozpytano świadków. Obecnie przemyscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. W Rzeszowie 475 przypadków [5.11.2020]

PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie potwierdzono 1553 nowe przypadki, z czego aż 475 w Rzeszowie. Zmarło 27 mieszkańców województwa.
 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 4 listopada 2020 r. na placu apelowym komendy BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 25 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Podkarpacie

Koronawirus. W kraju rekord, na Podkarpaciu 1280 przypadków, w Rzeszowie ponad 300 [4.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego aż 311 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Na moście w Nowej Dębie przywrócono ruch dwukierunkowy

PODKARPACIE. Na remontowanym moście przez rz. Dęba w Nowej Dębie ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Podkarpacie

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii. Został nim lek. med. Andrzej Wilk.

Podkarpacie

Koronawirus. 929 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu [3.11.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 929 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 570 osób, zmarło 12 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

65-latek zignorował kwarantannę i poszedł na badanie do szpitala

PODKARPACIE. 65-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, pomimo odbywania kwarantanny, opuścił swoje mieszkanie i udał się na badania do szpitala. Mężczyzna poniesie konsekwencje.

Reklama