Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PRZEMYŚL. Trzy osoby zostały poszkodowane w czasie festynu w Ostrowie koło Przemyśla. Silny wiatr i burza, jakie przeszły nad tą miejscowością, spowodowały zawalenie się sceny. Na miejscu pracowali policjanci.

Wczoraj po godz.14, w miejscowości Ostrów w gminie Przemyśl, na stadionie sportowym odbywał się festyn. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów, a po całym terenie zostały porozrzucane krzesła, ławki, parasole.

Trzy osoby z niegroźnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala tj. 32-letni mieszkaniec Przemyśla, 28-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i 5-letni chłopiec. Po badaniach, jeszcze tego samego dnia, wszyscy opuścili placówkę medyczną.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, rozpytano świadków. Obecnie przemyscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. - Bez wolontariuszy Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki nie ma – mówi Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 8 ofiar śmiertelnych i 334 nowe zakażenia [12.10.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkapracki Państwowy Inspektor Sanitarny, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 334 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 35 osób. Zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na DK19 w Katach. Nie żyje 66-letni kierowca osobówki

PODKARPACIE. 66-letni kierowca osobowego nissana zginął w zderzenie z ciężarówką na DK19 w Katach. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 347 zakażeń, 66 wyzdrowień, 3 zgony [10.10.2020]

PODKARPACIE.  „Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia. W województwie podkarpackim odnotowano dziś drugą najwyższą dobową liczbę zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego Oddziału Celnego w Przemyślu

PODKARPACIE. 6 października w podprzemyskich Krównikach wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus. 368 nowych przypadków na Podkarpaciu. W Rzeszowie 64 zakażenia [9.10.2020]

PODKARPACIE. Padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń na Podkarpaciu. Dziś odnotowano 368 nowych przypadków. 

Reklama