Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

W Domaradzu zderzyły się dwa tiry. Jedna osoba ranna

Dodano: 22.04.2021 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Przez ponad 2 godz. zablokowana była krajowa „dziewiętnastka” w Domaradzu. Doszło tam do zderzenia dwóch tirów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 6:00. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą - jadący od strony Krosna w kierunku Rzeszowa - na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem. W wyniku zderzenia, naczepa volvo została uszkodzona, a przewożony w niej nawóz azotowy, rozsypał się na jezdni.

W zderzeniu ranny został kierowca volvo, który został przetransportowany do szpitala.

Obaj kierowcy jechali sami, byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad 2 godziny. Po godz. 9 ruch został przywrócony i odbywa się wahadłowo.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W czwartek zawyją syreny alarmowe

PODKARPACIE. Dwa głośne sygnały alarmowe zostaną wyemitowane w najbliższy czwartek, 18 listopada.

Podkarpacie

Coraz więcej stulatków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Już 122 osoby z terenu woj. podkarpackiego pobierają z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 300 zakażeń, 4 zgony [15.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 322 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 718 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [12.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 636 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejne 504 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 800 zakażeń, 19 zgonów [10.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 795 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 606 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu [8.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 327 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 420 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano zgonów osób chorych na COVID-19.

Podkarpacie

Nocny wypadek na A4. Citroen uderzył w bariery

PODKARPACIE. 35-letnia kobieta kierująca citroenem, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne. W zdarzeniu ucierpiała jedna z pasażerek.

Reklama