Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

W Domaradzu zderzyły się dwa tiry. Jedna osoba ranna

Dodano: 22.04.2021 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Przez ponad 2 godz. zablokowana była krajowa „dziewiętnastka” w Domaradzu. Doszło tam do zderzenia dwóch tirów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 6:00. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą - jadący od strony Krosna w kierunku Rzeszowa - na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem. W wyniku zderzenia, naczepa volvo została uszkodzona, a przewożony w niej nawóz azotowy, rozsypał się na jezdni.

W zderzeniu ranny został kierowca volvo, który został przetransportowany do szpitala.

Obaj kierowcy jechali sami, byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad 2 godziny. Po godz. 9 ruch został przywrócony i odbywa się wahadłowo.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany kierowca opla na A4. Jechał całą szerokością jezdni

PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A4 mają ponad 1,5 promila alkoholu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Spadek liczby zakażeń, brak zgonów [1.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 116 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Nie odnotowano żadnych nowych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Uwaga, będzie ślisko na Podkarpaciu! IMGW wydało ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, dotyczące opadów marznących, jakie spodziewane są w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 220 nowych zakażeń [29.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 222 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 14 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. W podrzeszowskiej Jasionce podpisano list intencyjny, który daje zielone światło dla utworzenia klastra kosmicznego w województwie podkarpackim i realizacji projektu Satelitarnego Systemu Obserwacji Ziemi.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 lutego otwarte galerie handlowe, muzea i galerie sztuki. Nie będzie godzin dla seniorów

POLSKA/PODKARPACIE. Większość obostrzeń obowiązujących do 31 stycznia 2021 r., zostanie przedłużonych do połowy lutego. Od 1 lutego nastąpią jednak zmiany w handlu i kulturze. Znikną również godziny dla seniorów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Wzrost liczby zakażeń, zmarło 13 osób [28.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Reklama