Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

W Domaradzu zderzyły się dwa tiry. Jedna osoba ranna

Dodano: 22.04.2021 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Przez ponad 2 godz. zablokowana była krajowa „dziewiętnastka” w Domaradzu. Doszło tam do zderzenia dwóch tirów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 6:00. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą - jadący od strony Krosna w kierunku Rzeszowa - na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym dafem. W wyniku zderzenia, naczepa volvo została uszkodzona, a przewożony w niej nawóz azotowy, rozsypał się na jezdni.

W zderzeniu ranny został kierowca volvo, który został przetransportowany do szpitala.

Obaj kierowcy jechali sami, byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad 2 godziny. Po godz. 9 ruch został przywrócony i odbywa się wahadłowo.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 100 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [31.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 112 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [1.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 104 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 13 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [30.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 163 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 22 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby. Przybyło 215 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Leżajsku. Traktor przygniótł mężczyznę

LEŻAJSK. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na jednej z posesji w Leżajsku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4 w Żyrakowie. Nie żyje 59-letnia motocyklistka

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Żyrakowie. 59-letnia motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 50 zakażeń koronawirusem, w tym jedno ponowne zakażenie. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało kolejne 213 osób.  

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [24.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 197 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama