Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

W szpitalu w Łańcucie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
To już 4 zgon z powodu zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu. Dziś rano zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie.

Dziś (2.04) rano, o godz. 5:00 w Centrum Medycznym w Łańcucie zmarła 88 letnia pacjentka zakażona koronawirsuem, pochodząca z powiatu stalowowolskiego. Kobieta została przewieziona do łańcuckiego szpitala z Mielca w dniu 29 marca 2020 r.

„…przyczyna zgonu zakażenie COVID-19 z ciężkim zapaleniem płuc. Dodatkowo pacjentka obciążona ciężką niewydolnością krążeniowo-oddechową.” – poinformował na swojej stronie szpital w Łańcucie.

Dziś potwierdzono również dwa nowe przypadki zakażenia w naszym województwie. To młoda kobieta z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, która znajduje się w ścisłej kwarantannie oraz kobieta w sile wieku z powiatu tarnowskiego, hospitalizowana.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [10.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1180 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 9 osób.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie osobówki z cysterną na DK19 w Iskrzyni. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wprowadziła objazdy.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną nowe przystanki kolejowe

PODKARPACIE. Dodatkowe przystanki powstaną w Mielcu, Chorzelowie i Strzyżowie. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1200 zakażeń, 25 zgonów [9.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1208 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

79-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Kilka zastępów straży pożarnych gasiło pożar jednorodzinnego domu w miejscowości Niedźwiada w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W budynku znaleziono zwęglone zwłoki kobiety, najprawdopodobniej właścicielki domu.

Podkarpacie

Wypadek na A4 koło Łańcuta. 1 osoba ranna

POKDAPRACIE. 77-letnia kobieta ucierpiała w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na łańcuckim odcinku autostrady A4.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, 5 zgonów [8.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1027 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Przetarg na kolejny odcinek S19. Powstanie prawie kilometrowy tunel

Będzie to jeden z trudniejszych w realizacji fragmentów drogi. W ramach inwestycji powstanie m.in. blisko kilometrowy tunel oraz kilkanaście obiektów inżynierskich.

Reklama