Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

W Widełce auto uderzyło w drzewo. Poszkodowanym pomagała policjantka z Rzeszowa przed służbą

Dodano: 07.09.2022 r.

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Policjanci z Kolbuszowej wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Widełce. Samochód, którym podróżowało małżeństwo, uderzył w drzewo. Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala. Zanim na miejscu wypadku pojawiły się służby ratunkowe, pomocy poszkodowanym udzielała policjantka z oddziału prewencji z Rzeszowa, która jechała akurat na służbę.

Do wypadku doszło około 7:30 na odcinku drogi krajowej nr 9, relacji Kolbuszowa - Rzeszów. Jak wstępnie ustalili policjanci, 63-letni kierowca hyundaia, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna podróżował z 61-letnią żoną.

Jak ustalili policjanci, zanim na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe, pomocy poszkodowanym udzielała policjantka z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.Funkcjonariuszka jechała akurat do Rzeszowa na służbę. Widząc wypadek, zatrzymała się i zaczęła udzielać pomocy poszkodowanym. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe, dlatego inni świadkowie monitorowali jego stan, natomiast policjantka ruszyła z pomocą pasażerce. Unieruchomiła jej kończyny i stabilizowała głowę kobiety, do czasu przyjazdu służb medycznych. 
Reklama
63-latek został ciężko ranny. Zarówno on jak i jego żona trafili do szpitala.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
 
Źródło: KPP Kolbuszowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną nowe przystanki kolejowe

PODKARPACIE. Dodatkowe przystanki powstaną w Mielcu, Chorzelowie i Strzyżowie. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1200 zakażeń, 25 zgonów [9.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1208 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

79-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Kilka zastępów straży pożarnych gasiło pożar jednorodzinnego domu w miejscowości Niedźwiada w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W budynku znaleziono zwęglone zwłoki kobiety, najprawdopodobniej właścicielki domu.

Podkarpacie

Wypadek na A4 koło Łańcuta. 1 osoba ranna

POKDAPRACIE. 77-letnia kobieta ucierpiała w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na łańcuckim odcinku autostrady A4.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, 5 zgonów [8.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1027 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Przetarg na kolejny odcinek S19. Powstanie prawie kilometrowy tunel

Będzie to jeden z trudniejszych w realizacji fragmentów drogi. W ramach inwestycji powstanie m.in. blisko kilometrowy tunel oraz kilkanaście obiektów inżynierskich.

Podkarpacie

Zwęglone zwłoki mężczyzny w spalonym samochodzie

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru samochodu, do którego doszło w miejscowości Bukowsko w powiecie sanockim. W aucie ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 594 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. Wyzdrowiało 2871 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Reklama