Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

W wypadku zginął rowerzysta. Droga powiatowa w Grodzisku Dolnym zablokowana

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Policjanci z Leżajska pracują na miejscu tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Grodzisku Dolnym. Wstępnie ustalono, że kierujący fordem transitem potrącił rowerzystę. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tego wypadku doszło dziś, po godzinie 6 na drodze powiatowej w Grodzisku Dolnym, w powiecie leżajskim.

Jak wstępnie ustalono 20-latek, kierujący fordem transitem zderzył się z jadącym z przeciwka rowerzystą. Niestety życia 81-letniego mężczyzny, kierującego jednośladem, nie udało się uratować.

Na miejscu pracują policjanci i ustalają okoliczności tego zdarzenia. Na tym odcinku droga jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do godz.10.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kierowca audi zasnął za kierownicą

PODKARPACIE. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Podkarpacie

Dwóch 17–latków i 16-latek okradali starsze kobiety. Wyrywali im na ulicy torebki

SANOK. Młodzi mężczyźni podbiegali do idących chodnikiem seniorek, wyrywali i kradli im torebki.

Podkarpacie

Premier Mateusz Morawicki odwiedził Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

PODKARPACIE. Placówka SG w Huwnikach położona ok. 22 kilometry od Przemyśla i odpowiada za 13-kilometrowy odcinek polsko-ukraińskiej granicy.

Podkarpacie

Spowodował kolizję i odjechał. Sprawcą zdarzenia pijany kierowca

PODKARPACIE. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie sprawcy.

Podkarpacie

Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, bo spieszył się do znajomych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Mężczyzna stwierdził, że nie lubi się spóźniać do znajomych na umówione spotkania.

Podkarpacie

Wracają tymczasowe kontrole na granicach, w tym na granicy w Barwinku

PODKARPACIE. Czasowe przywrócenie kontroli ma związek z konferencją w sprawie budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie.

Podkarpacie

Nowe otwory eksploatacyjne w okolicach Przemyśla. O 28 proc. ma wzrosnąć wydobycie gazu

PRZEMYŚL. Otwory kierunkowe – Przemyśl-303K w Pikulicach i Przemyśl-299K w Łuczycach – sięgną głębokości około 2750 m.

Podkarpacie

Groził żonie, że obetnie jej palce sekatorem, podpali dom i zabije dziecko

PODKARPACIE. Za czyny zarzucane Piotrowi S. grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama