Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

Dodano:

fot. Archiwum KMP Przemyśl
fot. Archiwum KMP Przemyśl
PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 13.30 na ul. Obozowej w Przemyślu. Z informacji Policji wynika, że 76-letni kierowca mitsubishi, na prostym odcinku drogi, przejechał przez dwa przeciwległe pasy jezdni i uderzył w wiatę przystankową, potrącając stojącą na przystanku pieszą. Potrącona 66-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie niestety zmarła.

Kierowca mitsubishi był trzeźwy, mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KMP Przemyśl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

II Podkarpacki Festiwal Patriotyczny - majówka z historią w tle

RZESZÓW/TRYŃCZA. Koncerty, turniej rycerski, pokazy grup rekonstrukcyjnych, turniej strzelecki a nawet spływ kajakowy – to tylko wybrane atrakcje drugiej edycji Podkarpackiego Festiwalu Patriotycznego, który odbędzie się 2 maja w Rzeszowie oraz 3...

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek w Brzózie Królewskiej. 34-latek wpadł pod ciągnik

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Brzózie Królewskiej (powiat leżajski). 34-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Uodparnianie lisów potrwa do 27 kwietnia br. 

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Podkarpacie

W święta więcej policyjnych patroli na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczynają wzmożone działania na drogach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Reklama