Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Wjechała w pieszych na chodniku. Prawdopodobnie zasnęła za kierownicą

Dodano: 30.08.2022 r.

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
ŁAŃCUT. 41-letnia mieszkanka Łańcuta wjechała samochodem w pieszych idących chodnikiem. Kobieta najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. W zdarzeniu ucierpiał 14-chłopiec, który trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 14:00 na ul. 3-go maja w Łańcucie, w rejonie szpitalnej przychodni. Jak ustalili policjanci w kierunku centrum miasta samochodem marki Chevrolet jechała 41-letnia mieszkanka Łańcuta. W pewnym momencie kobieta utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i wjechała na chodnik. Auto uderzyło w metalowe słupki oddzielające chodnik od jezdni, a następnie w grupę idących chodnikiem pieszych.

W wyniku zdarzenia ranny został idący chodnikiem 14-latek. Uszkodzeniu uległo również 8 metalowych słupków, dzięki którym być może nie doszło do tragedii. Kobieta kierująca samochodem była trzeźwa. Jak ustalili policjanci, najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. 41-latce zatrzymano prawo jazdy.

Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejny przetarg na przygotowanie rozbudowy DK28 Długie - Sanok

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła drugi przetarg na przygotowanie dokumentacji dla rozbudowy DK28 Długie – Sanok. Poprzedni został unieważniony, ponieważ oferty przekraczały założony budżet.

Podkarpacie

Ogromne pieniądze na modernizację kolei na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Polskie Linie Kolejowe podpisały dwie umowy na modernizację ważnych linii kolejowych na Podkarpaciu. Łączna wartość inwestycji to blisko 2 miliardy złotych.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc w ciągu DK73. Najkorzystniejsza ofertę złożyła spółka PORR.

Podkarpacie

Zakończyły się remonty dwóch mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończył się remont mostu przez rz. Trzebośnica w m. Ruda Łańcucka w ciągu DK77 i mostu przez rz. Olszanka w m. Olszany w ciągu DK28.

Podkarpacie

Dwie nowe wystawy czasowe w łańcuckim zamku

ŁAŃCUT. Dwie nowe wystawy czasowe można oglądać w Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wystawy znajdują się w Sali Balowej oraz na II piętrze rezydencji. Można je zobaczyć w trakcie zwiedzania ekspozycji.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 37-latek

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został znaleziony martwy przy pomoście nad zalewem ZEK. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

Podkarpacie

Wypadek podczas Drift Show w Jarosławiu. BMW wjechało w kobietę

JAROSŁAW. Podczas niedzielnej imprezy motoryzacyjnej w Jarosławiu, doszło do wypadku. 38-latek kierujący bmw wjechał w kobietę. 49-latka została przetransportowana do szpitala. Zawody zostały przerwane.

Podkarpacie

Tragedia w Radymnie. 36-latek pobił kobietę, zmarła w szpitalu

PODKARPACIE. 36-letni mężczyzna zaatakował 58-letnią kobietę. Poszkodowana straciła przytomność i trafiła do szpitala. Tam niestety zmarła. Agresor został ujęty przez przechodnia, a następnie trafił w ręce policji.

Reklama