RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.
Pomimo kryzysu gospodarczego wywołanego przez pandemię, firma BSH, lider wśród producentów AGD, z miesiąca na miesiąc notuje wzrost sprzedaży, a tym samym wzrost zatrudnienia we wszystkich fabrykach w Polsce.
Wolne miejsca pracy są również w fabryce małego AGD w Głogowie Małopolskim, gdzie koncern produkuje m.in. odkurzacze marki Bosch oraz ekspresy do kawy Tassimo. Poszukiwani są pracownicy o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.
Jak zapewnia koncern, pracownicy podrzeszowskiej fabryki mogą liczyć na bardzo dobre warunki pracy.
- Produkcja w Rzeszowie prowadzona jest zgodnie z najwyższymi standardami pracy i z poszanowaniem wysokich wymagań bezpieczeństwa, charakterystycznych dla Grupy BSH. Zakład w Głogowie Małopolskim oferuje świetnie zorganizowane stanowiska pracy, dogodne połączenie komunikacyjne, znakomicie wyposażone kąciki socjalne, kantynę na terenie zakładu oraz przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wartości BSH – mówi Andrzej Maślak, Head of Public Relations w BSH.
130 km przyszłej S19, od Lublina do Sokołowa Małopolskiego, jest w trakcie realizacji. Dzięki inwestycji, z Rzeszowa do Warszawy dojedziemy samochodem w niecałe 3 godziny.
8 zastępów straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domu w Hucie Starej. Dwóm osobom udało się uciec z budynku. Niestety w pożarze zginął około 70-letni mężczyzna.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz