Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Wypadek autokaru na A4. 1 osoba nie żyje, 5 rannych

Dodano:

Fot. WSPR Przemyśl
Fot. WSPR Przemyśl
PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku ukraińskiego autokaru, do którego doszło na autostradzie A4 przy zjeździe na MOP Kaszyce w powiecie jarosławskim. W wypadku zginęła 1 osoba; 5 osób trafiło do szpitali.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 23:00. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że autobus relacji Wrocław - Czerniowce, przewożący 10 osób, zjechał nagle z drogi, uderzył w bariery energochłonne, a następnie wpadł do rowu i uderzył w skarpę. 1 osoba zginęła na miejscu – to kierowca zmiennik. 5 osób zostało rannych i trafiło do szpitali w Przemyślu, Przeworsku i w Lubaczowie. Pozostali pasażerowie zostali przewiezieni do bursy międzyszkolnej w Jarosławiu.

Funkcjonariusze ustalili, że autokarem podróżowali obywatele Ukrainy. 230letni kierowca autobusu był trzeźwy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, grupa dochodzeniowo śledcza prowadziła oględziny i zabezpieczyła ślady. Ruch na tym odcinku autostrady w kierunku Korczowej odbywa się jednym pasem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany 40-latek straszył klientów sklepu, że jest zakażony koronawirusem. Złamał kwarantannę

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał 40-letni mężczyzna objęty kwarantanną, który mimo zakazu, udał się na zakupy, a w sklepie do którego poszedł kaszlał i straszył klientów, że jest zakażony koronawirusem. 

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu przeszedł próbę obciążeniową

PODKARPACIE. Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł już wkrótce będzie dostępna dla kierowców.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, kolejna osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łączna liczba zakażeń w naszym województwie to 237 przypadków.

Podkarpacie

Przewoził 10 osób, w 16-osobowym busie. Dostał mandat

PODKARPACIE. Kierowca busa przewoził o 2 osoby za dużo, niż pozwalają na to rządowe ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. 

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejnych 9 osób. Aktualna sytuacja [14.04.2020]

PODKARPACIE. Wg danych z godz. 17:00 w województwie podkarpackim nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Dziś w nocy przymrozki na Podkarpaciu

Jak informuje IMGW, dziś w nocy w naszym województwie spodziewane są przymrozki.

Podkarpacie

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu, 1 osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łącznie na Podkarpaciu potwierdzono 234 przypadki.

Reklama