Rzeszów - Wtorek, 19.08.2025
Reklama

Wypadek na A4 w Łańcucie. Utrudnienia w ruchu

Dodano: /

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

ŁAŃCUT. Do wypadku doszło około godz. 8:40. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna została jedna osoba.

Zdarzenie miało miejsce na 590 kilometrze odcinka autostrady A4 węzeł Rzeszów Wschód - węzeł Łańcut, w kierunku Korczowej.

Ze wstępnych informacji jakie podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Prawy oraz lewy pas ruchu są wyłączone z użytkowania. Ruch odbywa się pasem awaryjnym.

W wypadku ranna została jedna osoba.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [10.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem jest 271 osób. 8 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podkarpacie

Strażacy z Głogowa Małopolskiego zbierają na renowację wozu gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Głogowie Małopolskim prowadzi zbiórkę pieniędzy na renowację wysłużonego samochodu gaśniczego. Potrzebują 4000 zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [9.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym lub w kwarantannie domowej jest 275 osób. 9 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

50 tys. rezerwistów dostanie wezwanie do wojska. 3 tys. dotyczyć będzie samego Podkarpacia

PODKARPACIE. W 2020 roku mają się odbyć ćwiczenia wojskowe, w których udział weźmie 3 tys. rezerwistów z województwa podkarpackiego. Łącznie w całym kraju  rozesłanych zostanie 50 tys. wezwań.

Podkarpacie

W Jarosławiu powstanie ponad 600 metrowy most

JAROSŁAW. 6 marca 2020 r. została podpisana umowa na stworzenie projektu mostu przez rzeke San w Jarosławiu wraz z nowym połączeniami drogowymi.

Reklama