Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Osobowy volkswagen zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne. Jak informuje Polskie Radio Rzeszów, samochodem podróżowały dwie kobiety, kierująca oraz pasażerka. Obydwie trafiły do szpitala.

W miejscu zdarzenia zablokowany jest pas wolny i awaryjny. Ruch odbywa się pasem szybkim. Według informacji podanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.10.2025, godz. 22:07
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koń poturbował 66-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w jednym z gospodarstw z Niebylcu w powiecie strzyżowskim.

Podkarpacie

Ponad 600 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [17.01.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 613 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. 

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr, zawieje i zamiecie śnieżne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś na Podkarpaciu spodziewany jest silny wiatr. W niektórych powiatach prognozowane są silne opady śniegu, zawieje i zamiecie.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na przejeździe kolejowym w Widełce. Dostawczak zderzył się z szynobusem

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Widełce doszło do zderzenia samochodu dostawczego z szynobusem. Pociąg się zapalił. Kierowca samochodu, pomimo reanimacji, zmarł.

Podkarpacie

Uwaga! Silny wiatr w regionie

PODKARPACIE. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego wiatru jaki dziś spodziewany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 900 zakażeń, 47 zgonów [14.01.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 918 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. Wyzdrowiało 667 osób.  Zmarło 10 osób – 8 z nich miało choroby współistniejące.  

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 900 zakażeń, blisko 50 zgonów [12.01.2022]

PODKARPACIE. Ponad 900 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 48 zgonów na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Reklama