Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Osobowy volkswagen zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne. Jak informuje Polskie Radio Rzeszów, samochodem podróżowały dwie kobiety, kierująca oraz pasażerka. Obydwie trafiły do szpitala.

W miejscu zdarzenia zablokowany jest pas wolny i awaryjny. Ruch odbywa się pasem szybkim. Według informacji podanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.10.2025, godz. 22:07
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 729 zakażeń, 491 wyzdrowień, 7 zgonów [26.10.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie zajęło 5. miejsce pod względem liczby nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych w ciągu ostatniej doby – zachorowało 729 osób. Jednocześnie odnotowano rekordową liczbę wyzdrowień – 491 osób. Zmarło 7 mieszkańców...

Podkarpacie

59-latek targnął się na swoje życie. Uratowali go policjanci

PODKARPACIE. Blisko 50 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukiwało 59-letniego mężczyzny, który wg ustaleń policjantów mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [24.10.2020]

PODKARPACIE. 891 zakażeń, 269 wyzdrowień, 13 zgonów - oto najnowsze dane z województwa podkarackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 852 zakażonych, 272 ozdrowieńców. Zmarło 14 osób [23.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 852 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 272 osoby wyzdrowiały. Zmarło 14 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Marszałek Województwa zakażony koronawirusem

PODKARPACIE. „Z uwagi na kontakt z osobą zakażoną marszałek Władysław Ortyl wykonał test na obecność koronawirusa. Niestety jego wynik był pozytywny.” – poinformował Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Podkarpacie

Kolejna partia środków ochrony osobistej trafi do podkarpackich szpitali

PODKARPACIE. 26 tys. maseczek chirurgicznych, 1 850 przyłbic i 6,5 tys. półmasek ochronnych otrzymają wojewódzkie placówki walczące z pandemią Covid-19. To kolejne unijne wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego.   

Podkarpacie

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarowym manem na DK19. Nie żyje kierowca osobówki

PODKARPACIE. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na DK19 w Targowiskach. W zderzeniu volkswagena z ciężarowym manem, zginął kierowca osobówki.

Reklama