Rzeszów - Niedziela, 25.01.2026
Reklama

Wypadek na DK73. Ciężarówka wbiła się w budynek, są ranni

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK73 w Jaśle / fot. KPP w Jaśle
Wypadek na DK73 w Jaśle / fot. KPP w Jaśle

JASŁO. Na ulicy 17 stycznia na DK 73 w Jaśle samochód ciężarowy, podczas wyprzedzania innej ciężarówki, uderzył w osobowego opla. Następnie wypadł z drogi i uderzył w budynek. W wypadku ranna został 61-latka kierująca osobówką. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

  • W skrócie:

    - Ciężarówka Man podczas wyprzedzania Volvo uderzyła w Opla, który czekał na włączenie się do ruchu z drogi podporządkowanej

    - Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie Mana z drogi i uderzenie w budynek przy przejściu dla pieszych

    - 61-letnia kierująca Oplem została ranna i przetransportowana do szpitala

    - DK 73 na odcinku Jasło - Kołaczyce zablokowana. Utrudnienia przewidywane do godz. 11:00


Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 7:00 na ul. 17 Stycznia w Jaśle. Z dotychczasowych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że obywatel Rumunii kierujący ciężarowym Manem, podczas wyprzedzania ciężarowego Volvo, uderzył w osobowego opla, który znajdował się na drodze podporządkowanej, oczekując na możliwość włączenia się do ruchu.

Siła uderzenia była na tyle duża, że Man wypadł z drogi i uderzył w budynek znajdujący się tuż za przejściem dla pieszych.

W wyniku zdarzenia ranna została 61-laetnia kierująca oplem. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu, jasielscy policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują czynności, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przebiegu zdarzenia.

Droga krajowa nr 73 na odcinku Jasło - Kołaczyce jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 23.01.2026, godz. 23:18
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Jeżowem. Pijany kierowca stracił panowanie nad autem. 53-letni pasażer zginął na miejscu

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło w Jeżowem. Nietrzeźwy kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku zginął 53-letni pasażer.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu aktywowano już ponad 42 tys. bonów turystycznych

PODKARPACIE. Największą liczbę bonów aktywowano w Rzeszowie – ponad 6 tys.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu. 115 nowych przypadków [29.09.2020]

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim potwierdzono 115 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. To największa dobowa liczba zakażeń od początku pandemii. Kolejne 58 osób wyzdrowiało. 3 osoby zmarły.

Podkarpacie

Podkarpacka Policja ma nowe radiowozy

4 nowe pojazdy trafią do komend Policji na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 62 nowe przypadki [24.09.2020]

PODKARPACIE. „Mamy 1136 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Dziś na Podkarpaciu więcej wyzdrowień, niż zakażeń [23.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje WSSE w Rzeszowie, w dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim odnotowano więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Są 2 nowe ofiary śmiertelne.

Podkarpacie

Koronawirus. 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 21 osób wyzdrowiało, 3 zmarły [22.09.2020]

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim potwierdzono 30 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 58 zakażeń, 27 wyzdrowień na Podkarpaciu [21.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie, dziś w województwie podkarpackim odnotowane 58 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2. Kolejne 27 osób wyzdrowiało.

Reklama