Rzeszów - Czwartek, 23.05.2024
Reklama

Wypadek na DK9 w Chmielowie. Ciężarówka z naczepą spadła z nasypu

Dodano: 15.01.2021 r.

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło nad ranem na krajowej „dziewiątce” relacji Rzeszów - Radom. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zsunął się z kilkunastometrowego nasypu. Utrudnienia w miejscu zdarzenia mogą potrwać do godz. 11:30.

Do zdarzenia doszło przed godz. 5:00 na drodze krajowej nr 9 w Chmielowie w gminie Nowa Dęba. Jak wstępnie ustalili policjanci, 54-letni kierowca ciężarowego mercedesa z naczepą, podczas wyprzedzania na śliskiej nawierzchni, wpadł w poślizg, stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał z drogi niszcząc bariery energochłonne i zsunął się z kilkunastometrowego nasypu. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Badanie wykazało, że kierowca był trzeźwy. 54-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi za naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego.

W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana w obu kirunkach.Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11.30.

Policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów ciężarowych jadących od Rzeszowa przez Majdan Królewski drogą wojewódzką nr 872, Baranów Sandomierski, Tarnobrzeg i Nagnajów. 

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

DACHOWANIE FIATA

Tragiczny wypadek w Goliszowcu. Nie żyje 20-letni kierowca

PODKARPACIE. Na trasie z Goliszowca do Rzeczycy Długiej w powiecie stalowowolskim doszło do tragicznego wypadku. 20-letni kierowca fiata stracił panowanie nad autem i dachował. Niestety, zmarł w szpitalu. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego...

BURZE, WIATR i ULEWNY DESZCZ!

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego woj. podkarpackiego

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanymi burzami na terenie całego województwa podkarpackiego.

ŚMIERTELNY WYPADEK

Dachowanie samochodu na DW881 w Medyni Głogowskiej. 1 osoba nie żyje

MEDYNIA GŁOGOWSKA. Na drodze wojewódzkiej nr 881 w Medyni Głogowskiej dachował samochód, którym podróżowały trzy osoby. Wszystkie trafiły do szpitala. Niestety jedna z nich, 87-letnia pasażerka zmarła.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej

Będzie bezpieczniej dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ponownie ogłosiła przetarg na poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Inwestycja wykonana zostanie w systemie projektuj-buduj.

ZDERZENIE TRZECH POJAZDÓW

Śmiertelny wypadek na DK9 w Jadachach. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Trzy samochody zderzyły się w Jadachach. W wypadku zginęły dwie osoby, kolejne dwie trafiły do szpitali w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

DROGIE ZDJĘCIE

Mandaty za selfie ze słupem granicznym

PODKARPACIE. 9 turystów, którzy ulegli pokusie zrobienia sobie zdjęcia ze słupem granicznym, zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy straży granicznej. Sześciu zostało ukaranych mandatem, a trójkę pouczono.

Podkarpacie

Będzie bezpieczniej na 10 przejazdach kolejowych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na dziesięciu przejazdach kolejowo-drogowych w województwie podkarpackim wymienione zostaną urządzenia sterowania ruchem i telekomunikacji. Wartą blisko 10 mln zł inwestycję zrealizuje firma Jarex Sp. z o.o. na zlecenie PLK SA. Prace...

TRAGICZNY WYPADEK

Mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu

PODKARACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano, tuż po godz. 4:00 na drodze powiatowej w miejscowości Wara, w powiecie brzozowskim. Osobowa mazda uderzyła w drzewo. 18-letni mężczyzna zginął na miejscu, 16-letni pasażer...

Reklama