Rzeszów - Piątek, 17.07.2026
Reklama

Wypadek na DW877 w Dąbrówkach. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 20.12.2023 r.

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie
PODKARPACIE. Przed godz. 8:00, na drodze wojewódzkiej nr 877 w Dąbrówkach w powiecie łańcuckim, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy pojazdów trafili do szpitala. W miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.   

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie, 29-letnia mieszkanka Rakszawy, poruszała się fiatem w kierunku Łańcuta. Z przeciwnego kierunku, jechał 37-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że to właśnie kierujący kią zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z fiatem.

W wyniku zdarzenia oboje kierujący pojazdami trafili do szpitala. Byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu padł kolejny rekord zakażeń. W Rzeszowie 56 nowych przypadków [13.10.2020]

PODKARPACIE. 391 zakażeń, 82 wyzdrowienia, 7 zgonów - najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. - Bez wolontariuszy Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki nie ma – mówi Joanna Sadzik, prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 8 ofiar śmiertelnych i 334 nowe zakażenia [12.10.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkapracki Państwowy Inspektor Sanitarny, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 334 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 35 osób. Zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na DK19 w Katach. Nie żyje 66-letni kierowca osobówki

PODKARPACIE. 66-letni kierowca osobowego nissana zginął w zderzenie z ciężarówką na DK19 w Katach. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 347 zakażeń, 66 wyzdrowień, 3 zgony [10.10.2020]

PODKARPACIE.  „Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia. W województwie podkarpackim odnotowano dziś drugą najwyższą dobową liczbę zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego Oddziału Celnego w Przemyślu

PODKARPACIE. 6 października w podprzemyskich Krównikach wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu.

Reklama