Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Wypadek na DW877 w Dąbrówkach. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 20.12.2023 r.

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie
PODKARPACIE. Przed godz. 8:00, na drodze wojewódzkiej nr 877 w Dąbrówkach w powiecie łańcuckim, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy pojazdów trafili do szpitala. W miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.   

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie, 29-letnia mieszkanka Rakszawy, poruszała się fiatem w kierunku Łańcuta. Z przeciwnego kierunku, jechał 37-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że to właśnie kierujący kią zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z fiatem.

W wyniku zdarzenia oboje kierujący pojazdami trafili do szpitala. Byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

162 km/h w obszarze zabudowanym

PODKARPACIE. O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo.

Podkarpacie

Pijana i z zakazem sądowym przewoziła swoje dziecko niesprawnym samochodem

STALOWA WOLA. Informacja o całym zdarzeniu została przekazana również do sądu rodzinnego.

Podkarpacie

Ukradła kartę płatniczą. Zapłaciła nią 6 razy i oddała do placówki banku

PODKARPACIE. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Policyjne kontrole na ulicach. Chodzi o akcję „Smog”

PODKARPACIE. 19 lutego 2020 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „Smog".

Podkarpacie

Cenne starodruki w rękach policji. Ich wartość przekracza 80 tys. zł

JAROSŁAW. Odzyskane przez policjantów księgi to dzieła w większości teologiczne, w języku łacińskim.

Podkarpacie

Odnaleziono zwłoki w Sanie. To zaginiony 29-latek

PODKARPACIE. W piątek, policjanci z Dubiecka przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 29-letniego.

Podkarpacie

Koronawirus 2019 –nCoV. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 14 osób

PODKARPACIE. „Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób" - wyjaśnia dr Adam Sidor.

Reklama