Rzeszów - Niedziela, 07.06.2026
Reklama

Wypadek na obwodnicy Stalowej Woli. 6 osób w szpitalu

Dodano: 03.06.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Stalowej Woli
fot. KPP w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Sześć osób trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy Stalowej Woli. Na drodze krajowej nr 77 zderzyły się trzy pojazdy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli, do wypadku doszło po godz. 21.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letnia kobieta kierująca audi, jadąc od strony Niska, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Najpierw uderzyła w lewy bok jadącej z naprzeciwka kii, a następnie czołowo zderzyła się z volkswagenem.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło sześć osób. Po badaniach w placówce medycznej pozostało pięcioro poszkodowanych: kierująca audi i jej 8-letni syn, pasażerka kii oraz kierujący volkswagenem i jego pasażer.

Policja przekazała, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, która pomoże w wyjaśnieniu dokładnych okoliczności zdarzenia. Pracował tam również biegły z zakresu ruchu drogowego.


Źródło: KPP w Stalowej Woli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 37 nowych przypadków na Podkarpaciu, 14 osób wyzdrowiało [17.08.2020]

PODKARPACIE. 1878 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, dziś 37 nowych przypadków. Kolejne 14 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

29-letni motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci ustalają przyczyny tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Stale. 29-letni motocyklista uderzył w drzewo. Nie przeżył.

Podkarpacie

Koronawirus. 39 zakażeń, 29 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 6 nowych przypadków [14.08.2020]

PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 39 nowych osobach zakażonych w województwie podkarpackim. Kolejne 29 osób wyzdrowiało. Zmarł 78-letni mieszkaniec Przemyśla. W Rzeszowie potwierdzono 6 nwych przypadków.

Podkarpacie

35-latek z powiatu rzeszowskiego utonął w Jeziorze Solińskim

PODKARPACIE. Pierwszy w tym roku przypadek utonięcia w Jeziorze Solińskim. W Polańczyku utonął 35-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Koronawirus. 46 nowych przypadków na Podkarpaciu, 25 osób wyzdrowiało [13.08.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 46 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 25 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Drażnił go hałas kosiarki. Z bronią w ręku ruszył w stronę sąsiada

PODKARPACIE. Pijany 29-letni mieszkaniec pow. strzyżowskiego, chciał bronią zmusić sąsiada do wyłączenia kosiarki. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty.

Podkarpacie

Koronawirus. 16 zakażeń, 34 wyzdrowienia na Podkarpaciu. W Rzeszowie 8 przypadków [11.08.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarł 79-letni pacjent zakażony koronawirusem.

Podkarpacie

14 sierpnia placówki ZUS będą nieczynne

W piątek 14 sierpnia sale obsługi klientów w placówkach ZUS będą nieczynne. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej.

Reklama