Rzeszów - Sobota, 06.06.2026
Reklama

Wypadek na obwodnicy Stalowej Woli. 6 osób w szpitalu

Dodano: 03.06.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Stalowej Woli
fot. KPP w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Sześć osób trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy Stalowej Woli. Na drodze krajowej nr 77 zderzyły się trzy pojazdy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli, do wypadku doszło po godz. 21.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letnia kobieta kierująca audi, jadąc od strony Niska, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Najpierw uderzyła w lewy bok jadącej z naprzeciwka kii, a następnie czołowo zderzyła się z volkswagenem.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło sześć osób. Po badaniach w placówce medycznej pozostało pięcioro poszkodowanych: kierująca audi i jej 8-letni syn, pasażerka kii oraz kierujący volkswagenem i jego pasażer.

Policja przekazała, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, która pomoże w wyjaśnieniu dokładnych okoliczności zdarzenia. Pracował tam również biegły z zakresu ruchu drogowego.


Źródło: KPP w Stalowej Woli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus 2019 –nCoV. Na Podkarpaciu pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 14 osób

PODKARPACIE. „Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób" - wyjaśnia dr Adam Sidor.

Podkarpacie

Ponad 28 mln zł za remont 4 km odcinka dk84

PODKARPACIE. Za inwestycje GDDKiA zapłaci 28,7 mln zł.

Podkarpacie

4 promile alkoholu u kierowcy, który dachował

PODKARPACIE. 35-letni kierowca vw golfa stracił panowanie nad pojazdem.

Podkarpacie

Pożar budynku mieszkalnego w Kańczudze. Zginął 57-latek

PODKARPACIE. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Podkarpacie ponownie nawiedzi silny wiatr

PODKARPACIE. Silny wiatr w pięciu powiatach.

Podkarpacie

Kierowca zasnął za kierownicą. Uderzył w tył autobusu i bariery energochłonne

PODKARPACIE. Do zderzenia doszło około godz. 1 w nocy na autostradzie w kierunku Rzeszowa.

Podkarpacie

Tragedia na dworcu kolejowym. Mężczyzna wpadł pod nadjeżdżający pociąg

ZAGÓRZ. Wczoraj przed godz. 18, dyżurny sanockiej policji został powiadomiony o wypadku na dworcu kolejowym w Zagórzu.

Podkarpacie

Policjant chciał zablokować drogę pijanemu kierowcy. 76-latek uderzył w samochód i odjechał

PODKARPACIE. Okazało się, że 76-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.

Reklama