Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Wypadek na torach. Zderzenie volkswagena z szynobusem

Dodano: 12.12.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie

KROSNO. Na przejeździe kolejowym w Krośnie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z szynobusem. W wypadku ucierpiała jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w środę, po godz. 16, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Dywizjony 303 w Krośnie. Jak ustalili pracują cy na miejscu policjanci, 50-latek kierujący volkswagenem nie zastosował się do znaku „stop” i wjechał na przejazd kolejowy, doprowadzając do zderzenia z szynobusem relacji Sanok – Jasło.

W wypadku ranna została 44-letnia pasażerka osobówki, która wymagała specjalistycznej pomocy medycznej. Kierowca volkswagena jak również pasażerowie pociągu, nie odnieśli żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

50-letniemu kierowcy volkswagena zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia bada policja.

Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Podkarpacie

Ruszył nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Młode osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym regionu, mogą obiegać się o członkostwo w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kandydaci musza spełniać 3 warunki.

Podkarpacie

Utrudnienia na skrzyżowaniu DK28 z DW886 w Sanoku

Trwa budowa obwodnicy Sanoka. Wprowadzono dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Reklama