Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Wypadek na torach. Zderzenie volkswagena z szynobusem

Dodano: /

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie

KROSNO. Na przejeździe kolejowym w Krośnie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z szynobusem. W wypadku ucierpiała jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w środę, po godz. 16, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Dywizjony 303 w Krośnie. Jak ustalili pracują cy na miejscu policjanci, 50-latek kierujący volkswagenem nie zastosował się do znaku „stop” i wjechał na przejazd kolejowy, doprowadzając do zderzenia z szynobusem relacji Sanok – Jasło.

W wypadku ranna została 44-letnia pasażerka osobówki, która wymagała specjalistycznej pomocy medycznej. Kierowca volkswagena jak również pasażerowie pociągu, nie odnieśli żadnych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

50-letniemu kierowcy volkswagena zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia bada policja.

Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1900 zakażeń, dużo zgonów [3.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1913 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 2410 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

92-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Trześniowe niedaleko Brzozowa. W pożarze drewnianego domu zginęła 92-letnia kobieta. Przyczyna pożaru nie jest znana.

Podkarpacie

12 przejść dla pieszych na Podkarpaciu będzie doświetlonych

PODKARPACIE. Będą to przejśćia na DK19, DK73 i DK94. 

Podkarpacie

Ponad 2,4 tys. nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 17 osób [2.02.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 2442 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Przetarg na realizację S19 Babica - Jawornik z pozytywnym wynikiem kontroli Prezesa UZP

PODKARPACIE. Kolejnym krokiem w kierunku realizacji inwestycji będzie podpisanie umowy z wykonawcą.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1400 zakażeń, 6 zgonów [1.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1429 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie rozpoczyna nowy sezon turystyczny

ŁAŃCUT. Po intensywnych dwóch miesiącach prac konserwatorskich, Muzeum-Zamek w Łańcucie od 1 lutego 2022 r. otwiera się dla zwiedzających. 

Podkarpacie

Tragiczny finał poszukiwań 61-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono na polu

PODKARPACIE. Kilkadziesiąt osób zaangażowanych było w poszukiwanie 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina. Niestety kobietę znaleziono martwą na polach uprawnych.

Reklama