Rzeszów - Niedziela, 21.06.2026
Reklama

Wypadek w Bliznem. 17-latek bez prawa jazdy dachował, 2 osoby ranne

Dodano: 05.05.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Bliznem / fot. KPP w Brzozowie
Wypadek w Bliznem / fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. W Bliznem w powiecie brzozowskim doszło do wypadku, w którym ranne zostały trzy osoby. Kierujący seatem 17-latek nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do brzozowskiej policji po godzinie 21.Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy, 17-letni kierowca Seata, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało do przydrożnego rowu, uderzyło w jego brzeg i dachowało.

W chwili wypadku w seacie podróżowały cztery osoby. Jeden z pasażerów, również 17-letni, wyszedł ze zdarzenia bez obrażeń. Do szpitali trafili kierowca, 16-letnia pasażerka oraz 21-letni pasażer — każdy z nich do innej placówki: do Brzozowa, Rzeszowa i Krosna.

Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Badanie wykazało, że byli trzeźwi.

Okazało się, że 17-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie na DW982 w Sadkowej Górze. 4 osoby w szpitalu

PODKARPACIE. Cztery osoby, w tym półtoraroczne dziecko ucierpiało w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 982 w miejscowości Sadkowa Góra.

Podkarpacie

Poranne kontrole policji na podkarpackich drogach. Ujawniono 27 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Od wczesnych godzin porannych podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców, 27 z nich wsiadło za kierownicę po alkoholu.

Podkarpacie

Tragedia w Łączkach Jagiellońskich. 85-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego pożaru doszło wczoraj w miejscowości Łączki Jagiellońskie w powiecie krośnieńskim. W pożarze domu zginęła 85-letnia kobieta.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Woli Mieleckiej. 19-latka potrącona przez ciężarówkę

WOLA MIELECKA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na drodze wojewódzkiej nr 984, w miejscowości Wola Mielecka. Samochód ciężarowy potrącił 19-letnią pieszą. Jej życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Super Sprint Straszydle 2024. W tym rajdzie może wystartować każdy, kto ma prawo jazdy

PODKARPACIE. Dziś do godz. 23:59 można jeszcze zgłaszać się do udziału w amatorskiej imprezie samochodowej pn. Super Sprint Straszydle 2024. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 października w Straszydlu w gminie...

Podkarpacie

Pożar w karczmie pod Rzeszowem. W akcji 14 zastępów straży pożarnej

KRACZKOWA. Ponad 40 strażaków interweniowało na miejscu pożaru, do którego doszło wczoraj w karczmie „Pod Strzechą” zlokalizowanej przy DK94 w miejscowości Kraczkowa, na wschód od Rzeszowa.

Podkarpacie

Nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie ginekologii onkologicznej

PODKARPACIE. Prof. dr hab. n. med. Tomasz Kluz został powołany na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie ginekologii onkologicznej.

Podkarpacie

Wypadek drogowy w miejscowości Wietrzno. Zderzyły się 3 pojazdy

PODKARPACIE. Dwie osoby zostały ranne na skutek wypadku, do którego doszło w miejscowości Wietrzno w powiecie krośnieńskim. Doszło tam do zderzenia toyoty, autolawety i ciężarowego dafa.

Reklama