Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Wypadek w Łańcucie. Zderzyły się trzy pojazdy

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.

Do zdarzenia doszło po godz. 11:00 na ul Armii Krajowej w Łańcucie, w pobliżu pierwszego ronda od strony Rzeszowa. Jak wstępnie ustaliła Policja, toyota auris, toyota avensis i opel omega jechał obwodnicą Łańcuta w kierunku Głuchowa. W pewnym momencie kierujący oplem najechał na tył zatrzymującej się przed nim toyoty avensis, która w następstwie uderzyła w stojącą przed nią toyotę auris.

Czteroosobowa rodzina jadąca toyotą auris trafiła do szpitala na badania. Kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Akcja grupy SPEED. Zatrzymano pijanego kierowcę, który pędził 131 km/h w terenie zabudowanym

2 promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h.

Podkarpacie

Pijany 40-latek straszył klientów sklepu, że jest zakażony koronawirusem. Złamał kwarantannę

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał 40-letni mężczyzna objęty kwarantanną, który mimo zakazu, udał się na zakupy, a w sklepie do którego poszedł kaszlał i straszył klientów, że jest zakażony koronawirusem. 

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu przeszedł próbę obciążeniową

PODKARPACIE. Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł już wkrótce będzie dostępna dla kierowców.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, kolejna osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łączna liczba zakażeń w naszym województwie to 237 przypadków.

Podkarpacie

Przewoził 10 osób, w 16-osobowym busie. Dostał mandat

PODKARPACIE. Kierowca busa przewoził o 2 osoby za dużo, niż pozwalają na to rządowe ograniczenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. 

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejnych 9 osób. Aktualna sytuacja [14.04.2020]

PODKARPACIE. Wg danych z godz. 17:00 w województwie podkarpackim nie potwierdzono nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Dziś w nocy przymrozki na Podkarpaciu

Jak informuje IMGW, dziś w nocy w naszym województwie spodziewane są przymrozki.

Reklama