Rzeszów - Piątek, 11.07.2025
Reklama

Wypadek w Widełce. Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy

Dodano: /

fot.  KPP w Kolbuszowej
fot. KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Widełka. Samochód ciężarowy uderzył w tył osobówki, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 6:00 na drodze krajowej nr 9 w Widełce. Z ustaleń kolbuszowskich policjantów wynika, że kierująca pojazdem osobowym zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, w tym momencie w tył jej pojazdu uderzył samochód ciężarowy. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki nie zachował ostrożności oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Kierująca oplem została przetransportowana do szpitala. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi.


Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. 6 osób rannych, w tym dzieci

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI. Służby pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano na ul. Księżomost w Sędziszowie Małopolskim. W zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, rannych zostało cześć osób, w tym czworo dzieci.

Podkarpacie

Trudne warunki na drogach. Policja apeluje "o rozwagę i zdrowy rozsądek"

PODKARPACIE. W związku z intensywnymi opadami śniegu, warunki na drogach są trudne. Policja apeluje „o rozwagę i zdrowy rozsądek” i przypomina kilka zasad, którymi warto kierować się podczas jazdy w okresie zimowym.

Podkarpacie

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak zapowiadają synoptycy, biały puch pokryje niemal całe województwo. Spadnie od 10 co 15 cm śniegu.

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda z wizytą na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W czwartek, 23 listopada 2023 r. rozpocznie się dwudniowa wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z małżonką na Podkarpaciu. Głowa państwa odwiedzi Łańcut i Jasionkę.

Podkarpacie

Sypnie śniegiem na Podkarpaciu. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada intensywne opady śniegu na Podkarpaciu. W związku z tym wydano ostrzeżenie 1 stopnia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Węgliskach. Nie żyje 83-latek z powiatu rzeszowskiego

PODKARPACIE. 83-letni mężczyzna, kierujący mikrosamochodem, uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zatrucie czadem w Lubaczowie. 4 osoby, w tym 2-letnie dziecko w szpitalu

LUBACZÓW. Cztery osoby z objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych było dwuletnie dziecko.

Podkarpacie

Ewa Leniart odwołana ze stanowiska wojewody podkarpackiego

PODKARPACIE. - Z dniem 2 listopada br., Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał Ewę Leniart ze stanowiska Wojewody Podkarpackiego - poinformował Michał Mielniczuk, rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego.

Reklama