Rzeszów - Niedziela, 13.07.2025
Reklama

Wypadek w Widełce. Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy

Dodano: /

fot.  KPP w Kolbuszowej
fot. KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Widełka. Samochód ciężarowy uderzył w tył osobówki, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 6:00 na drodze krajowej nr 9 w Widełce. Z ustaleń kolbuszowskich policjantów wynika, że kierująca pojazdem osobowym zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, w tym momencie w tył jej pojazdu uderzył samochód ciężarowy. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki nie zachował ostrożności oraz nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Kierująca oplem została przetransportowana do szpitala. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi.


Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W święta więcej patroli policji na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W sobotę podkarpaccy policjanci rozpoczną działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie”. Ich głównym celem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem podróżujących. 

Podkarpacie

30-latek postrzelony podczas polowania. Do szpitala zabrał go śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez swojego kolegę podczas polowania. Poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Podkarpacie

Silny wiatr przewrócił autobus. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Autobus kursowy z 11 osobami na pokładzie, w wyniku silnego podmuchu wiatru, został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu. Ranna została jedna osoba.
 

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku budowy S19 Babica - Jawornik

​PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada złożyła do Wojewody Podkarpackiego wniosek o wydanie ZRID.

Podkarpacie

Pijana matka wiozła autem 3-letnie dziecko

PODKARPACIE. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała 22-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która przewoziła samochodem swoją 3-letnią córką. Zatrzymał ją inny kierowca. O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd.

Podkarpacie

Kolejny transport części maszyny TBM na plac budowy w Babicy [TRASA I UTRUDNIENIA]

PODKARPACIE. Transport bezpiecznie przejechał przez woj. lubelskie i dotarł dziś nad ranem na MOP Bukowa w ciągu drogi ekspresowej S19

Podkarpacie

Podejrzenie zatrucia czadem w Makowisku. 9-osobowa rodzina w szpitalu

​PODKARPACIE.  Źródłem tlenku węgla najprawdopodobniej był piecyk gazowy służący do podgrzewania wody, znajdujący się w łazience.

Podkarpacie

Wręczono statuetki Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" oraz Programu "Smaczne bo Podkarpackie"

RZESZÓW. 14 grudnia w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Reklama