Rzeszów - Niedziela, 06.07.2025
Reklama

Wypadł ze skutera do wody. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny

Dodano:

fot. Piotr Książek, KP PSP w Dębicy
fot. Piotr Książek, KP PSP w Dębicy
PODKARPACIE. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny, który wczoraj wypadł ze skutera wodnego na zalewie w Strzegocicach i zniknął pod wodą.

Policjanci i strażacy wznowili poszukiwania 29-letniego mężczyzny, który wczoraj wypadł ze skutera wodnego na zalewie w Strzegocicach. Wg ustaleń Policji, mężczyzna wraz z 24-letnią kobietą płynęli skuterem. W pewnym momencie skuter przewrócił się, a mężczyzna z kobietą znaleźli się w wodzie.

24-letniej kobiecie, mieszkance powiatu dębickiego, udało się dopłynąć do brzegu, natomiast 29-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zniknął pod wodą.

Do poszukiwań zaangażowano strażaków z PSP z Dębicy, Jasła, Tarnowa, Przemyśla i Sanoka oraz strażaków ochotników z Pilzna, Strzegocic oraz Łęk Dolnych. Funkcjonariusze przeszukali akwen na powierzchni oraz pobliskie brzegi, a nurkowie dno zalewu. Do poszukiwań wykorzystano również sonar z przemyskiej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Akcję poszukiwawczą zakończono przed godz. 24:00. Niestety, zaginionego mężczyzny nie udało się odnaleźć. 24-latka, po udzieleniu jej pomocy medycznej została zwolniona do miejsca zamieszkania.

Poszukiwania 29-latka wnowiono dzisiaj rano. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Cztery osoby w szpitalu, dwie poważnie ranne

PODKARPACIE. Do tego dramatycznego wypadku doszło w niedziele o 1.00 w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim.

Podkarpacie

Pościg za pijanym kierowcą. 21-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Mężczyzna w pewnym momencie zatrzymał pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. Pijany mężczyzna zawisł na płocie głową w dół

PODKARPACIE. Z przekazanych informacji wynikało, że na płocie jednej z posesji zawisł mężczyzna zaczepiony za spodnie.

Podkarpacie

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym 21-latka z Sędziszowa Małopolskiego

SĘDZISZÓW MŁP. Oskarżonemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

W Przemyślu powstanie nowoczesna strzelnica. Znajdzie się na terenie komendy BOSG

PRZEMYŚL. Roboty budowlane mają zakończyć się do końca października 2019 roku.

Podkarpacie

3,5 promila alkoholu nie przeszkadzało mężczyźnie kierować samochodem

PODKARPACIE. W świetle obowiązujących przepisów 39-latkowi grożą surowe konsekwencje.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na dk nr 77. Zginął 67-letni kierowca toyoty

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Zaleszany.

Reklama