Rzeszów - Sobota, 19.07.2025
Reklama

Wystartowało letnie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 16 lipca zainaugurowano bezpośrednie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina. Rejsy będą się odbywały 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce samoloty startować będą o godzinie 19:25 a przylot do portu w Goleniowie zaplanowano na 20:55.

- Oferujemy mieszkańcom regionu kolejne połączenie pozwalające zaplanować wypoczynek na północy kraju.  Lot na trasie Rzeszów-Szczecin to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz komfort podróży. Ze  Szczecina można też szybko dostać się do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Międzyzdrojów i tym samym skorzystać z uroków polskiego morza. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa zachodniopomorskiego do odkrywania atrakcji turystycznych Podkarpacia -powiedział Adam Hamryszczak-prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest partnerem  kampanii promocyjnej „CzasNaPodkarpackie” która zachęca do korzystania z wielu atrakcji turystycznych w województwie Podkarpackim. Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza.
Reklama
-Uważam, że program „Czas Na Podkarpackie” może być inspiracją i wzorcem dla innych województw. Nie ukrywam, że mocno liczę na pozytywny wpływ bonu turystycznego na odmrażanie turystyki w Polsce- dodaje A.Hamryszczak

Oprócz uruchomionego dzisiaj połączenia do Szczecina Polskie Linie Lotnicze LOT realizują loty z Rzeszowa do Warszawy i Gdańska, Zadaru, Salonik, Burgas oraz Barcelony. Linie Ryanair latają do Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Dublina Realizowane przez Ryanair.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Do czwartku wysokie temperatury na Podkarpaciu. Będzie nawet 33 stopnie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z upałami w województwie podkarpackim. Alert obowiązuje na terenie wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Ósmy odcinek trasy Via Carpatia na Podkarpaciu przeznaczony do realizacji. GDDKiA podpisała umowę z firmą Strabag na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 między Miejscem Piastowym a Duklą. Wartośc umowy to...

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [12.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Na Podkarpaciu potwierdzono 2 zakażenia. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 zakażenia, brak zgonów [6.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Na Podkarpaciu potwierdzono 4 zakażenia.

Podkarpacie

Nowy festiwal na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W sierpniu PROT zrealizuje po raz pierwszy nowy, podkarpacki festiwal - „EtnoLAS. I Festiwal Kultury Lasowiackiej”.  Festiwal zaprezentuje tradycje oraz współczesne oblicza kultury lasowiackiej. Zaplanowano 40 wydarzeń.

Podkarpacie

Przetarg na budowę kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. GDDKiA ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Babica - Jawornik. W ramach inwestycji powstanie 7 estakad, w tym jedna z najwyższych w kraju (100 m wysokości).

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 3 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Reklama