Rzeszów - Wtorek, 20.01.2026
Reklama

Wystartowało letnie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina

Dodano: 17.07.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 16 lipca zainaugurowano bezpośrednie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina. Rejsy będą się odbywały 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce samoloty startować będą o godzinie 19:25 a przylot do portu w Goleniowie zaplanowano na 20:55.

- Oferujemy mieszkańcom regionu kolejne połączenie pozwalające zaplanować wypoczynek na północy kraju.  Lot na trasie Rzeszów-Szczecin to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz komfort podróży. Ze  Szczecina można też szybko dostać się do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Międzyzdrojów i tym samym skorzystać z uroków polskiego morza. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa zachodniopomorskiego do odkrywania atrakcji turystycznych Podkarpacia -powiedział Adam Hamryszczak-prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest partnerem  kampanii promocyjnej „CzasNaPodkarpackie” która zachęca do korzystania z wielu atrakcji turystycznych w województwie Podkarpackim. Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza.
Reklama
-Uważam, że program „Czas Na Podkarpackie” może być inspiracją i wzorcem dla innych województw. Nie ukrywam, że mocno liczę na pozytywny wpływ bonu turystycznego na odmrażanie turystyki w Polsce- dodaje A.Hamryszczak

Oprócz uruchomionego dzisiaj połączenia do Szczecina Polskie Linie Lotnicze LOT realizują loty z Rzeszowa do Warszawy i Gdańska, Zadaru, Salonik, Burgas oraz Barcelony. Linie Ryanair latają do Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Dublina Realizowane przez Ryanair.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Napastnik biegł za dziewczyną szarpiąc ją, później pobił małżeństwo. Grozi mu 5 lat więzienia

TARNOBRZEG. Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który na jednej z ulic Tarnobrzega zaatakował małżeństwo. 

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda gościł w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Wizytę w Stalowej Woli prezydent rozpoczął od zwiedzenia Huty Stalowa Wola.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą. Pojawi się przed północą

RZESZÓW. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie gęstej mgły na terenie Podkarpacia, ograniczającej widzialność do 100 m.

Podkarpacie

19-latek, kierujący mercedesem, uderzył w kiosk. Jedna osoba nie żyje

STALOWA WOLA. Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godz. 9, w Stalowej Woli na ul. Energetyków. 

Podkarpacie

50-letni kłusownik złapany. W jego domu znaleziono wieńce jeleni, parostki kozłów oraz czaszki jeleni

PODKARPACIE. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie w Krośnie podaje, że to pierwszy od lat przypadek kłusownictwa o takiej skali.

Podkarpacie

Spada zużycie węgla kamiennego na Podkarpaciu. Wzrasta pobór gazu ziemnego i energii elektrycznej

PODKARPACIE. Największy spadek w zużyciu węgla kamiennego zanotowały przede wszystkim elektrownie i elektrociepłownie.

Podkarpacie

Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek”. Ponad 20 tys. kontroli, 10 kierowców miało ponad 0,5 promila

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 26 kierujących, którzy kierowali pojazdami, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Reklama