Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Wystartowało letnie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 16 lipca zainaugurowano bezpośrednie połączenie lotnicze z Rzeszowa do Szczecina. Rejsy będą się odbywały 2 razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce samoloty startować będą o godzinie 19:25 a przylot do portu w Goleniowie zaplanowano na 20:55.

- Oferujemy mieszkańcom regionu kolejne połączenie pozwalające zaplanować wypoczynek na północy kraju.  Lot na trasie Rzeszów-Szczecin to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz komfort podróży. Ze  Szczecina można też szybko dostać się do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Międzyzdrojów i tym samym skorzystać z uroków polskiego morza. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa zachodniopomorskiego do odkrywania atrakcji turystycznych Podkarpacia -powiedział Adam Hamryszczak-prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest partnerem  kampanii promocyjnej „CzasNaPodkarpackie” która zachęca do korzystania z wielu atrakcji turystycznych w województwie Podkarpackim. Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza.
Reklama
-Uważam, że program „Czas Na Podkarpackie” może być inspiracją i wzorcem dla innych województw. Nie ukrywam, że mocno liczę na pozytywny wpływ bonu turystycznego na odmrażanie turystyki w Polsce- dodaje A.Hamryszczak

Oprócz uruchomionego dzisiaj połączenia do Szczecina Polskie Linie Lotnicze LOT realizują loty z Rzeszowa do Warszawy i Gdańska, Zadaru, Salonik, Burgas oraz Barcelony. Linie Ryanair latają do Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Dublina Realizowane przez Ryanair.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiesław Buż oraz Paweł Bartoszek nowymi wicewojewodami podkarpackimi

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul przedstawiła w środę swoich zastępców. Funkcję wicewojewodów objęli: Wiesław Buż oraz Paweł Bartoszek. Zdaniem wojewody „to osoby doświadczone, bardzo dobrze przygotowane do pracy w urzędzie”.

Podkarpacie

Uwaga, będzie ślisko. Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. przeworskim. Tir zmasakrowany, kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Z niewyjaśnionych przyczyn, 46-letni kierowca tira, wypadł z drogi, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Nowe karetki dla pogotowia ratunkowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Sześć nowych ambulansów trafiło na wyposażenie pogotowia Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Ich wartość to ponad 3 mln zł. 

Podkarpacie

Śmierć na torach. 70-latek wpadł pod pociąg

JAROSŁAW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na dworcu PKP w Jarosławiu. 70-letni mężczyzna zginął pod torami pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny.

Podkarpacie

Alert IMGW. Silny mróz na Podkarpaciu, nawet - 20 stopni

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego mrozu jaki spodziewany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Wypadek na torach w Widełce. Pociąg potrącił 49-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Szynobus jadący z Kolbuszowej do Rzeszowa potracił mężczyznę, który leżał obok torów. 49-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

77-letni mężczyzna zginął w pożarze domu w Stalowej Woli

STALOWA WOLA. Do tragicznego pożaru domu jednorodzinnego doszło wczoraj w Stalowej Woli przy ul. Wiklinowej. W zdarzeniu śmierć poniósł 77-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru.

Reklama