Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Zatrzymano dwójkę mężczyzn za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 27 gramów marihuany

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
ŁAŃCUT. Policjanci z łańcuckiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców Łańcuta, którzy posiadali przy sobie susz konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 27 gramów marihuany, młynek do rozdrabniania suszu oraz wagę elektroniczną.

Do zatrzymania mieszkańców Łańcuta doszło we wtorek, tuż po godz. 18. Uwagę jadących na interwencję policjantów zwróciło dziwne zachowanie trzech młodych mężczyzn, przebywających na jednym z miejskich placów zabaw.

Okazało się, że dwóch z nich, 18 i 25-latek, posiadali przy sobie środki odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Podczas dalszych czynności policjanci w ubraniu 18-latka oraz w jego mieszkaniu ujawnili kilkanaście woreczków strunowych z marihuaną, młynek do rozdrabniania suszu oraz wagę elektroniczną. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im do 3 lat więzienia.

Wobec młodszego z mężczyzn Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Na Podkarpaciu 35 nowych przypadków [7.08.2020]

PODKARPACIE. Ponad 800 nowych zachorowań w kraju. Na Podkarpaciu odnotowano 35 nowych przypadków, wyzdrowiało 18 osób, 1 zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. Wracają obostrzenia w trzech powiatach na Podkarpaciu

Ministerstwo Zdrowia wprowadza restrykcje w 19 powiatach w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na Covid-19 w tych regionach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Besku. Nie żyje 71-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 ofiary śmiertelne, 33 zakażenia, 3 wyzdrowienia [6.08.2020]

PODKARPACIE. Kolejny dobowy rekord zakażeń w kraju. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, w dniu dzisiejszym potwierdzono 726 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Wyzdrowiało 6 osób, 1 zmarła [5.08.2020]

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie potwierdzono 1467 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 825 osób wyzdrowiało, 63 zmarły.

Podkarpacie

Pożar w ośrodku jeździeckim w Wierzawicach. Trwa zbiórka na odbudowę ujeżdżalni

PODKARPACIE. Ponad 17 godzin trwały działania gaśnicze w ośrodku jeździeckim w Wierzowicach. Spłonęła m.in. kryta ujeżdżalnia i sprzęt rolniczy. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Podkarpacie

Koronawirus. 41 zakażeń, 11 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 3 nowe przypadki [4.08.2020]

PODKARPACIE. Dziś w Polsce padł kolejny rekord. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 680 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Rozpoczęła się budowa nowej elektrociepłowni w Przemyślu

PODKARPACIE. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo energetyczne miasta i przyczyni się do poprawy jakości powietrza. Jej koszt to 29,4 mln złotych.

Reklama