Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Zderzenie audi z cysterną na obwodnicy Leżajska. Kierowca osobówki zginął na miejscu, ciężarówka spłonęła

Dodano:

fot. KW PSP w Rzeszowie / źródło: profil facebookowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie / źródło: profil facebookowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie
PODKARPCIE. Na obwodnicy Leżajska doszło wczoraj do zderzenia osobowego audi z cysterną przewożącą paliwo. 27-kierowca osobówki zginął na miejscu. Ciężarówka całkowicie spłonęła.  

Policjanci z Leżajska pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj przed godz. 18:00 na obwodnicy Leżajska. 27-letni kierowca audi zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka cysterną przewożącą olej napędowy. 27-latek zginął na miejscu. 55-letni kierowca cysterny trafił do szpitala. Był trzeźwy.

W wyniku zderzenia ciężarówka przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach. W akcji gaśniczej brało udział 14 zastępów straży pożarnych, wśród nich Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z KP PSP w Leżajsku.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku bada Policja.

Z uwagi na uszkodzoną nawierzchnię w miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga krajowa nr 77 w dalszym ciągu jest zablokowana.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Mosty w Domaradzu i Jurowcach do przebudowy. Będą utrudnienia dla kierowców

PODKARPACIE. Do końca 2025 roku na Podkarpaciu powstaną dwa kolejne mosty - w Domaradzu oraz w Jurowcach. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Podkarpacie

Nowy odcinek drogi krajowej nr 9 na Podkarpaciu. Podpisano umowę

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą Promost Consulting na prace przygotowawcze dla nowego przebiegu drogi krajowej nr 9, od obwodnicy Nowej Dęby (m. Komorów) do obwodnicy Kolbuszowej....

Reklama