Rzeszów - Czwartek, 16.07.2026
Reklama

Zderzenie autobusu z osobówką w Sanoku

Dodano: 08.01.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Sanoku
fot. KPP w Sanoku

SANOK. Na ulicy Staszica w Sanoku doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z osobowym oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 11:00. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autobusem doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem. Kierowca osobówki doznał lekkich obrażeń.

Autobusem podróżowali pasażerowie, ale na szczęście żaden z nich nie ucierpiał w zdarzeniu.

Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi.

Przez około 2 godziny droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już bez zakłóceń.

Źródło: KPP w Sanoku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku na DK94 w Ropczycach

PODKARPACIE. Zderzyły się tam dwa samochody. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, 1 ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 394 przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dzisiaj poinformowano o kolejnych trzech osobach zakażonych.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na DK28 w Sieniawie. Powstanie tam nowy most

W związku z budową nowego mostu na DK28 w m. Sieniawa zmieniona została organizacja ruchu. Ruch został skierowany na objazd tymczasowy.

Podkarpacie

Koronawirus. 388 zakażonych na Podkarpaciu. Dziś 1 nowy przypadek

​PODKARPACIE. W powiecie przemyskim potwierdzono nowy przypadek zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Środki ochrony osobistej dla 5 podkarpackich placówek medycznych

PODKARPACIE. Trzy szpitale i dwa zakłady opiekuńczo-lecznicze otrzymają pomoc w związku z epidemią koronawirusa.

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od czwartku na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Reklama