Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Nowej Wsi. Nie żyje 17-letnia dziewczyna

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowa Wieś w powiecie krośnieńskim. W zderzeniu samochodu ciężarowego z osobowym volkswagenem zginęła 17-letnia pasażerka osobówki. Ranne zostały dwie osoby. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:00, na odcinku DK19 na pograniczu miejscowości Trzciana i Nowa Wieś. Jak wstępnie ustalili policjanci, 44-letni kierujący ciężarowym dafem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciągnięta przez niego przyczepa uderzyła w jadącego z przeciwka volkswagena.

W wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka volkswagena. Ranni zostali - 21-kierowca oraz drugi pasażer osobówki. Obaj trafili do szpitala. Obrażenia nie zagrażają ich życiu.
44-letni kierowca dafa nie udzielił pomocy poszkodowanym i odjechał z miejsca zdarzenia, Mężczyznę zatrzymano kilka kilometrów dalej, na jednej ze stacji benzynowych. 44-latek trafił do policyjnego aresztu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 

Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rozdano nagrody dla najlepszych sportowców na Podkarpaciu w 2018 roku

PODKARPACIE. Li Qian została Sportowcem 2018 roku na Podkarpaciu

Podkarpacie

Sędziszów Małopolski został „Świetlną stolicą Polski”

SĘDZISZÓW MŁP. W X edycji ogólnopolskiego konkursu „Świeć się z Energą” wygrał Sędziszów Małopolski. 

Podkarpacie

PZL Mielec dostarczy cztery śmigłowce dla Wojska Polskiego. Koszt jednego wynosi ok. 75 mln

MIELEC. Przedmiotem umowy jest dostawa czterech śmigłowców S-70i Black Hawk.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj ogólnopolską akcję pn. „telefony”. Potrwa do godz. 22.00

PODKARPACIE. Jest to jednodniowa akcja, która potrwa do godziny 22.00.

Podkarpacie

Policjanci z Podkarpacia podsumowali 2018 rok. Wzrosła wykrywalność przestępstw kryminalnych

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu popełniono 24.921 przestępstw, o 4.797 mniej niż rok wcześniej. Wykrywalność sięga 77,2%.

Podkarpacie

Obywatel Izraela spowodował wypadek. Poręczył za niego rabin krakowski

PODKARPACIE. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o skazanie bez rozprawy.

Podkarpacie

Wypadek w Nisku. Dwie osoby przewieziono do szpitala

NISKO. W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy osobowe i jeden cieżarowy.

Podkarpacie

29-latek z Ropczyc z zarzutami za nielegalny handel grami komputerowymi

ROPCZYCE. Policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

Reklama