Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Strzyżowie. Częściowo zablokowana DW988

Dodano: 01.09.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Strzyżowie
fot. KPP w Strzyżowie

PODKARPACIE. Tuż przed południem w powiecie strzyżowskim doszło do wypadku z udziałem ciężarowego volvo i osobowej Skody. Kierujący osobówką doznał obrażeń i trafił do szpitala. Droga wojewódzka nr 988 jest częściowo zablokowana.

Do wypadku doszło przed godz. 12:00 na drodze wojewódzkiej nr 988 w miejscowości Frysztak. Ze wstępnych ustaleń strzyżowskich policjantów wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów - samochodu ciężarowego marki Volvo oraz samochodu osobowego marki Skoda.

W wypadku ranny został 51-letni kierowca Skody, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. 41-letni kierowca ciężarowego volvo (mieszkaniec powiatu krośnieńskiego), nie doznał żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Przez kilka godzin droga wojewódzka nr 988 będzie częściowo zablokowana, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 388 zakażonych na Podkarpaciu. Dziś 1 nowy przypadek

​PODKARPACIE. W powiecie przemyskim potwierdzono nowy przypadek zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Środki ochrony osobistej dla 5 podkarpackich placówek medycznych

PODKARPACIE. Trzy szpitale i dwa zakłady opiekuńczo-lecznicze otrzymają pomoc w związku z epidemią koronawirusa.

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od czwartku na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Kolejne punkty "drive thru" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pierwsze 9 punktów „drive thru” uruchomiono 11 maja. Teraz doszły kolejne dwa: w Lubaczowie i Sanoku. Usługę finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu oddany do użytku

PODKARPACIE.  Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł jest już otwarta dla kierowców. Mieszkańcy Mielca zyskali drugi most na Wisłoce.

Podkarpacie

Podkarpacki Urząd Wojewódzki wznowił bezpośrednią obsługę klientów

RZESZÓW. Klienci są obsługiwani bezpośrednio, po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu wizyty.

Podkarpacie

Rozstrzygnięto przetarg na projekt i budowę S19 Rzeszów Płd. - Babica

PODKARPACIE. W ramach inwestycji powstanie, m.in. blisko 2-kilometrowy tunel.

Reklama