Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa na DK9 w Nowej Dębie

Dodano:

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
NOWA DĘBA. Na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki Volvo z inną ciężarówką i busem. W wypadku ucierpiał 23-letni kierowca volvo. W miejscy wypadku są utrudnienia. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło przed godz. 11:00. Jak informuje Policja, 23-letni letni kierowca samochodu ciężarowego marki volvo, nie zachował szczególnych środków ostrożności oraz odpowiedniej odległości od pojazdów i doprowadził do zderzenia z ciężarówką i busem. 23-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

W miejscu zdarzenia, prawy pas ruchu w kierunku Tarnobrzega jest zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

10 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [3.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.   

Podkarpacie

Coraz więcej 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 3 osoby.

Podkarpacie

81-latkowi przeszkadzały hałasujące dzieci. Przyszedł na plac zabaw z maczetą

PODKARPACIE. 81-letni mieszkaniec Tarnobrzega, z maczetą w ręku, groził dzieciom i jednej z matek na placu zabaw. Mężczyźnie przeszkadzało głośne zachowanie bawiących się dzieci. Na miejscu zdarzenia interweniowała Policja.  

Reklama