Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK28 w Trzcinicy. Kierowca zasnął za kierownicą

Dodano:

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle
PODKARPACIE. W miejscowości Trzcinica w powiecie jasielskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W wypadku ucierpiała jedna osoba. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 11:00.

Do wypadku doszło po godz. 6:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów jasielskiej drogówki, 24-letni kierowca ciężarowego volvo zasnął podczas jazdy, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając przyczepą w pojazd marki Man. 37-letni kierowca Mana został ranny i trafił do szpitala.

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

 
Źródło: KPP W Jaśle
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego Oddziału Celnego w Przemyślu

PODKARPACIE. 6 października w podprzemyskich Krównikach wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus. 368 nowych przypadków na Podkarpaciu. W Rzeszowie 64 zakażenia [9.10.2020]

PODKARPACIE. Padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń na Podkarpaciu. Dziś odnotowano 368 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej nowych przypadków w Rzeszowie [8.10.2020]

PODKARPACIE. Ponad 4200 zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 256 nowych przypadków. 

Podkarpacie

W Jarosławiu powstaje mural poświęcony bohaterom wojennym

PODKARPACIE. W Jarosławiu powstaje blisko 100-metrowy mural poświęcony lotnikom Ziemi Jarosławskiej walczącym w Polskich Siłach Powietrznych na Zachodzie podczas II Wojny Światowej.

Podkarpacie

Zarzut i areszt dla właściciela psa, który zagryzł 12-latka z Przemyśla

PODKARPACIE. 50-letni właściciel psów, które zaatakowały dwóch chłopców usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci jednego z nich. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu 7 ofiar śmiertelnych i 141 nowych zakażeń [7.10.2020]

PODKARPACIE. Kolejny rekord dobowej liczby zakażeń w Polsce. „Mamy 3003 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem” – poinformowało dziś w porannym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. 

Podkarpacie

7 firm chętnych na przygotowanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Inwestycja powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030.

Podkarpacie

79-letni rowerzysta zginął pod kołami autobusu

PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego wypadku do jakiego doszło na ul. Rozwadowskiej. 79-letniego rowerzystę potrącił autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Reklama