Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723 relacji Sandomierz-Tarnobrzeg, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8:00, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Litewskiej w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że 32–letni kierowca osobowego renault prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z policyjnym radiowozem, a następnie uderzył w jadącą za radiowozem skodę, którą kierował 62-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia, ranni zostali dwa policjanci, którzy trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze. Droga na tym odcinku zablokowana jest obu kierunkach. Wprowadzono objazdy dla kierowców jadących od Sandomierza przez ul. Litewską, ul. Borów, ul. Warszawską w kierunku do centrum, natomiast od strony Tarnobrzega przez ul. Warszawską, Borów, Litewską.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto oferty w przetargu na remont 3 mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA otworzył oferty w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy przypadek, kolejne 6 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [30.04.2020]

PODKARPACIE. 329 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 205 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Babicy. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. Nie żyje 81-letni rowerzysta potrącony przez samochód. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Nowoczesne kamery na podkarpackich przejściach granicznych

PODKARPACIE. Podkarpackie przejścia graniczne wyposażono w nowoczesne optoelektroniczne systemy nadzoru do obserwacji terenu w dzień i w nocy. Koszt inwestycji to prawie 1,5 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 328 zakażonych, 199 wyzdrowień [29.04.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim wyzdrowiało kolejne 7 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 4 maja mniej ograniczeń

Otwarte galerie handlowe, czynne hotele i obiekty noclegowe, żłobki i przedszkola – to część II etapu znoszenia ograniczeń, które zaczną obowiązywać tuż po majówce.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 3 kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie poinformowano o śmierci trzech osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Dziś burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o burzach z gradem na Podkarpaciu.

Reklama