Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Zderzenie jeepa z ciężarówką na DK28 w Bykowcach. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 18.07.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Sanoku
fot. KPP w Sanoku

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 28 w powiecie sanockim doszło do zderzenia jeepa z ciężarową scanią. W wypadku ucierpiał 68-letni mężczyzna. Policja bada przyczyny tego zdarzenia.

Do wypadku doszło na ul. Przemyskiej w miejscowości Bykowce. Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że 68-letni mężczyzna kierujący jeepem, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarową scanią. Na skutek uderzenie jeep wjechał do rowu. Ponadto z pojazdu oderwało się koło, które uszkodziło jadące za ciężarówką bmw.

68-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Zarówno 37-letni kierujący scanią, jak też 44-letnia kierująca bmw nie wymagali pomocy medycznej.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą postępowanie, które pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KPP w Sanoku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Chcą uszyć maseczki dla szpitala w Łańcucie

RZESZÓW.  Na facebooku ruszyła akcja zrzeszająca osoby, które chcą pomóc szpitalowi w Łańcucie. Ich głównym zadaniem będzie szycie maseczek ochronnych.

Podkarpacie

Uderzył samochodem w wózek. 8-miesięczne niemowlę wypadło

KOLBUSZOWA. 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka, po tym jak uderzył w nie samochód. Dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sześć osób zakażonych koronawirusem, 1139 pod nadzorem, blisko 400 w kwarantannie domowej – tak wygląda aktualna sytuacja w związku z koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Polsce u kolejnych siedmiu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie z nich są z Podkarpacia.

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Reklama