Rzeszów - Wtorek, 28.10.2025
Reklama

Zderzenie jeepa z ciężarówką na DK28 w Bykowcach. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 18.07.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Sanoku
fot. KPP w Sanoku

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 28 w powiecie sanockim doszło do zderzenia jeepa z ciężarową scanią. W wypadku ucierpiał 68-letni mężczyzna. Policja bada przyczyny tego zdarzenia.

Do wypadku doszło na ul. Przemyskiej w miejscowości Bykowce. Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że 68-letni mężczyzna kierujący jeepem, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarową scanią. Na skutek uderzenie jeep wjechał do rowu. Ponadto z pojazdu oderwało się koło, które uszkodziło jadące za ciężarówką bmw.

68-latek z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Zarówno 37-letni kierujący scanią, jak też 44-letnia kierująca bmw nie wymagali pomocy medycznej.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci prowadzą postępowanie, które pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KPP w Sanoku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ruszył nabór wniosków o 500 plus

PODKARPACIE. Od 1 lutego 2023 r. można składać wnioski o świadczenie wychowawcze 500+ na nowy okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r. 

Podkarpacie

Najwięcej bezrobotnych na Podkarpaciu to ludzie młodzi

PODKARPACIE. 40,3 procent bezrobotnych na Podkarpaciu to ludzie młodzi, w wieku od 18 do 34 lat – wynika z danych Urzędu Statystycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nowe karetki dla pogotowia w Rzeszowie i Krośnie

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie otrzymały nowe ambulanse oraz sprzęt medyczny. 

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu. Policjanci skontrolowali ponad 23 tys. kierowców

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Trzeźwy weekend”. Podczas dwóch dni skontrolowano ponad 23 tys. kierujących. 30 z nich wsiadło z kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie rozpoczyna nowy sezon turystyczny

ŁAŃCUT. Dobiega końca dwumiesięczna przerwa w zwiedzaniu Muzeum - Zamku w Łańcucie, która spowodowana była pracami porządkowymi i konserwatorskimi. W najbliższą środę, 1 lutego oficjalnie rozpocznie się nowy sezon turystyczny.

Podkarpacie

Ponad 7,4 tys. strażaków usuwało skutki intensywnych opadów śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Ręce pełne roboty mieli w miniony weekend podkarpaccy strażacy. Wszystko za sprawą intensywnych opadów śniegu, których sutkiem były m.in. połamane drzewa i uszkodzone dachy.

Podkarpacie

Transport ostatnich części maszyny TBM

​PODKARPACIE. Do końca stycznia na placu budowy w Babicy powinny być już wszystkie elementy maszyny TBM, która wydrąży tunel na odcinku S19 Rzeszów - Babica.

Podkarpacie

Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu. Blisko 200 interwencji strażaków

​PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali skutki intensywnych opadów śniegu w naszym regionie. Wczoraj było to 198 interwencji. Na szczęście nikt nie został ranny.

Reklama