Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Zderzenie karetki z osobówką. Ranne trzy osoby

Dodano:

fot. KPP Strzyżów
fot. KPP Strzyżów
PODKARPACIE. W Baryczce, na DK19 doszło do zderzenia ambulansu z osobowym nissanem. W wypadku ucierpiała załoga ambulansu i kobieta kierująca osobówką.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 11:00, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce. Wg wstępnych ustaleń policji, jadący w kierunku Brzozowa, ambulans na sygnale, najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.

W wypadku ranna została 59-letnia kobieta kierująca nissanem, którą przetransportowano do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej wymagali również jadący karetką mieszkańcy powiatu brzozowskiego, 56-letni kierowca i 61-letni sanitariusz. Zostali przewiezieni do szpitala.

Oprócz nissana i fiata w zdarzeniu uczestniczył także kierujący motocyklem. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia. Zahamował gwałtownie i przewrócił motocykl. Na szczęście kierowcy motocykla oraz jego pasażerce nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Przez kilka godzin droga w miejscy zdarzenia była zablokowana. Policjanci z KPP w Strzyzowie ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: fot. KPP Strzyżów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy S19 Krosno - Miejsce Piastowe

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na budowę (ZRID) ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno i Miejsce Piastowe.

Podkarpacie

Zderzenie quada z osobówką. 1 osoba w szpitalu

PODKARPCIE. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Okonin powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Podkarpacie

Dziesiątki interwencji strażaków w związku z silnym wiatrem na Podkarpaciu

PODKARPCIE. Połamane drzewa, zalane piwnice, uszkodzone dachy – to skutki silnego wiatru oraz intensywnych opadów deszczu w województwie podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali akcję "Trzeźwość"

PODKARPACIE. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 20 tys. kierujących. Udaremnili dalszą jazdę 33 kierowcom, którzy wcześniej pili alkohol.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW-PIB  wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Urządzili sobie rajd na boisku szkolnym. Straty oszacowano na 7 tys. zł

PODKARPACIE. Sprawcy odpowiedzą za zniszczenie mienia.

Reklama