Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Zderzenie motocyklistów w Izdebkach. Jeden z nich zginął na miejscu

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00 w Izdebkach w powicie brzozowskim. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 21-letni kierowca motocykla marki Honda, jadąc od strony Przysietnicy, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Mężczyzna położonym motocyklem sunął po jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka 18-latkiem kierującym motocyklem marki Aprillia.

21-latek, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu. 18-letni kierowca Aprilli, z obrażeniami, trafił do szpitala.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu [28.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń. Dziś potwierdzono 70 nowych przypadków – to największa liczba od początku pandemii. Wyzdrowiały kolejne 22 osoby.

Podkarpacie

33 nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 19 osób wyzdrowiało, 2 zmarły [27.08.2020]

PODKARPACIE. Wojewódszka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Rzeszowie podała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemilogocznej w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus. 49 nowych przypadków na Podkarpaciu, 8 w Rzeszowie. Kolejne 12 osób wyzdrowiało [26.08.2020]

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Nowy most w Domaradzu gotowy

PODKARPACIE. Firma STRABAG Sp. z o.o. zakończyła budowę nowego mostu w Domaradzu. Koszt inwestycji to ponad 3 mln zł.

Podkarpacie

Od 31 sierpnia zmiany w organizacji ruchu na autostradzie A4

PODKARPACIE. W ostatni dzień wakacji rusza remont nawierzchni na odcinku autostrady A4 pomiędzy węzłem Przemyśl, a węzłem Korczowa. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Podkarpacie

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 84-letniej kobiety. Znaleziono ją martwą

PODKARPACIE. Poszukiwania zaginionej trwały pięć dni. 

Podkarpacie

Koronawirus nie zwalnia tempa. 59 nowych zakażeń na Podkarpaciu [25.08.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 59 nowych osobach zakażonych na Podkarpaciu. To drugi najwyższy wynik dziennej liczby nowych przypadków jaki odnotowano na Podkarpaciu od początku pandemii. 

Reklama