Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 45-latka kierująca osobową toyotą. Kobieta wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzyła się z jadącym pociągiem. Na szczęście, nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zalesiu Gorzyckim, w powiecie tarnobrzeskim. Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu przekazała, że 45-letnia kobieta, kierująca osobową toyotą, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy wprost pod jadący pociąg relacji Przemyśl Główny – Warszawa Wschodnia.

Na szczęście 45-latka nie odniosła poważnych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z pojazdu. Zarówno kierująca toyotą, jak i maszynista byli trzeźwi.

Policjanci wykonali czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe dane z województwa podkarpackiego [19.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Rusza rozbudowa DW 894 na odcinku Hoczew - Polańczyk

PODKARPACIE. Prawie 69 mln zł będzie kosztować kolejna inwestycja drogowa w województwie podkarpackim. Chodzi o 11 km odcinek DW 894 w Bieszczadach. 

Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w Nienadówce. Przewróciła się ciężarówka

PODKARPACIE. Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na S19 w Nienadówce. Pas w kierunku Lublina blokuje przewrócona ciężarówka. Wprowadzono ruch wahadłowy.  

Podkarpacie

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 zgonów, 923 nowe zakażenia na Podkarpaciu [15.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 923 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Pozostałe obostrzenia przedłużone

PODKARPACIE. Od poniedziałku dzieci wracają do żłobków i przedszkoli. Będzie również dozwolony sport na świeżym powietrzu, z pewnymi ograniczeniami. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone do 25 kwietnia.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 50 osób [14.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama